T7YB473MB40
DigiKey raktári szám
T7YB-47K-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
T7YB473MB40
Leírás
TRIMMER 47K OHM 0.5W PC PIN TOP
Részletes leírás
47 kOhms 0,5W, 1/2W NYÁK érintkezők Furatszerelt Trimmer potenciométer Cermet 1.0 fordulat Fent állítható
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Csomagolás
Ömlesztve
Ellenállás
47 kOhms
Teljesítmény (Watt)
0,5W, 1/2W
Méretek
Kerek - 0,276" átmérő (7,00mm)
Tűrés
±20%