T7YA473MB40
DigiKey raktári szám
T7YA-47K-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
T7YA473MB40
Leírás
TRIMMER 47K OHM 0.5W PC PIN TOP
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
47 kOhms 0,5W, 1/2W NYÁK érintkezők Furatszerelt Trimmer potenciométer Cermet 1.0 fordulat Fent állítható
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
T7YA473MB40 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Gyártó
Vishay Sfernice
Fordulatok száma
1.0
Sorozat
Potenciométer típusa
Fent állítható
Csomagolás
Ömlesztve
Ellenállás anyaga
Cermet
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Ellenállás
47 kOhms
Végződtetés módja
NYÁK érintkezők
Teljesítmény (Watt)
0,5W, 1/2W
Méretek
Kerek - 0,276" átmérő (7,00mm)
Tűrés
±20%