RCEC75010R0KB
DigiKey raktári szám
716-RCEC75010R0KB-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RCEC75010R0KB
Leírás
MCB RESISTORS
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 Ohms ±10% 800W Vastag réteg Teljesítmény ellenállás
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Sorozat
Tulajdonságok
nem induktív
Csomagolás
Doboz
Rögzítési mód
Peremek
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
2,638" H. x 2,362" Sz. (67,00mm x 60,00mm)
Ellenállás
10 Ohms
Max. magasság (beültetve)
1,587" (40,30mm)
Tűrés
±10%
Kivezetés formája
M4 menetes
Teljesítmény (Watt)
800W