OD1238-24H3B
DigiKey raktári szám
1053-OD1238-24H3B-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OD1238-24H3B
Leírás
FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 24VDC Négyzet - 120mm H. x 120mm M. Golyó 178,0CFM (4,98m³/perc) 2 vezeték
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
OD1238-24H3B modellek
Kategória
Tulajdonságok
automatikus újraindítás
Gyrt.
Zaj
54.0dB(A)
Sorozat
Teljesítmény (Watt)
22.1 W
Csomagolás
Doboz
RPM
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés
2 vezeték
Névleges feszültség
Üzemi hőmérséklet
-4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Méretek
Négyzet - 120mm H. x 120mm M.
Tanúsítvány
CE, cURus, TUV, UR
Szélesség
38,00mm
Névleges áram (Amper)
0,900A
Légáramlás
178,0CFM (4,98m³/perc)
Feszültségtartomány
16 ~ 26VDC
Statikus nyomás
0,980inH2O (244,0Pa)
Keret anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Csapágy típusa
Golyó
Lapát anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Ventilátor típusa
Élettartam / hőmérséklet
65000 óra / 45°C