PRV6SAABJXB25201KA
DigiKey raktári szám
716-PRV6SAABJXB25201KA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PRV6SAABJXB25201KA
Leírás
POT 200 OHM 1.5W CERMET LINEAR
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
200 Ohm 1 Rész lineáris panelre szerelhető Potenciométer Nincs 1.0 Kierros Cermet 1,5W NYÁK érintkezők
Kategória
Pályák száma
1
Gyártó
Vishay Sfernice
Potenciométer típusa
Fent állítható
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±150ppm/°C
Csomagolás
Doboz
Elforgatás
300°
Alkatrész státusza
Aktív
Ellenállás anyaga
Cermet
Ellenállás (Ohm)
200
Végződtetés módja
NYÁK érintkezők
Tűrés
±10%
Működtető elem típusa
hornyolt
Teljesítmény (Watt)
1,5W
Működtető elem hossza
0,866" (22,00mm)
Beépített kapcsoló
Nincs
Működtető elem átmérője
0,125" (3,18mm)
Fordulatok száma
1.0
Rögzítés módja
panelre szerelhető
Tulajdonságok
zárt
Ház mérete
Kerek - 0,500" átmérő (12,70mm)