ISOA200R14700JT
DigiKey raktári szám
716-ISOA200R14700JT-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ISOA200R14700JT
Leírás
ISOA 200 R1 470U 5% TU10
Vevői azonosító
Részletes leírás
470 Ohms ±5% 200W Vastag réteg Teljesítmény ellenállás
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Csomagolás
Csőtár
Méretek
1,504" H. x 0,984" Sz. (38,20mm x 25,00mm)
Ellenállás
470 Ohms
Max. magasság (beültetve)
0,480" (12,20mm)
Tűrés
±5%
Teljesítmény (Watt)
200W
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C