ISOA200R11000JT
DigiKey raktári szám
716-ISOA200R11000JT-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ISOA200R11000JT
Leírás
ISOA 200 R1 100U 5% TU10
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 Ohms ±5% 200W Vastag réteg Teljesítmény ellenállás
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Gyrt.
Tulajdonságok
nem induktív
Sorozat
Bevonat, ház típusa
alumínium
Csomagolás
Doboz
Rögzítési mód
Peremek
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
1,504" H. x 0,984" Sz. (38,20mm x 25,00mm)
Ellenállás
100 Ohms
Max. magasság (beültetve)
0,480" (12,20mm)
Tűrés
±5%
Kivezetés formája
M4 menetes
Teljesítmény (Watt)
200W
Tokozás
SOT-227-4
Összetétel
Vastag réteg
Típusjelölés
Hőmérsékleti koefficiens
±150ppm/°C