V3FL45-M3/H
DigiKey raktári szám
V3FL45-M3/HGITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
V3FL45-M3/HGICT-ND - Vágott szalag (CT)
V3FL45-M3/HGIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
V3FL45-M3/H
Leírás
DIODE SCHOTTKY 45V 3A DO219AB
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 45 V 3A Felületszerelt DO-219AB (SMF)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
V3FL45-M3/H modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
750 µA @ 45 V
Sorozat
Kapacitás / Ur, F
370pF / 4V, 1MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Technológia
Gyártói tokozás
DO-219AB (SMF)
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
45 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-40°C ~ 150°C
Vezetési áram (Io)
3A
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
580 mV @ 3 A