DMC3400SDW-7
DigiKey raktári szám
DMC3400SDW-7DITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
DMC3400SDW-7DICT-ND - Vágott szalag (CT)
DMC3400SDW-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DMC3400SDW-7
Leírás
MOSFET N/P-CH 30V 0.65A SOT363
Részletes leírás
MOSFET tömb 30V 650mA, 450mA 310mW Felületszerelt SOT-363
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
1,6V / 250µA
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
1,4nC / 10V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
55pF / 15V
Max. teljesítmény
310mW
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
30V
Tokozás
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Drain áram (Id) 25°C-on
650mA, 450mA
Gyártói tokozás
SOT-363
Rds On (max.) / Id, Ugs
400mohm / 590mA, 10V