V20PWL63-M3/I
DigiKey raktári szám
112-V20PWL63-M3/ITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
112-V20PWL63-M3/ICT-ND - Vágott szalag (CT)
112-V20PWL63-M3/IDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
V20PWL63-M3/I
Leírás
DIODE SCHOTTKY 60V 20A SLIMDPAK
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 60 V 20A Felületszerelt SlimDPAK
Kategória
Visszáram Ur-nél
500 µA @ 60 V
Gyrt.
Kapacitás / Ur, F
3,2pF / 4V, 1MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q101
Technológia
Rögzítés módja
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
60 V
Tokozás
Vezetési áram (Io)
20A
Gyártói tokozás
SlimDPAK
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
620 mV @ 20 A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-40°C ~ 150°C
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)