TPS1HC30BQPWPRQ1
DigiKey raktári szám
296-TPS1HC30BQPWPRQ1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-TPS1HC30BQPWPRQ1CT-ND - Vágott szalag (CT)
296-TPS1HC30BQPWPRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TPS1HC30BQPWPRQ1
Leírás
AUTOMOTIVE, 28-V, 30-M, 5-A, SIN
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Tápkapcsoló/-vezérlő 1:01 N csatornás 5A 14-HTSSOP
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TPS1HC30BQPWPRQ1 modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
5A
Gyrt.
Rds On (tip.)
30mohm
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bemenet típusa
Nem invertáló
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Automatikus újraindítás, reteszelő funkció, szabályozható jelváltozási sebesség, állapotjelzés
Kapcsoló típusa
Meghibásodás elleni védelem
Áramkorlátozás (fix), hőmérséklet túllépése, túlterhelés, fordított polaritás, rövidzárlat, UVLO
Kimenetek száma
1
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Bemenetek/kimenetek
1:01
Típusjelölés
autóipar
Kimeneti polaritás
magas oldali
Minősítés
AEC-Q100
Kimenet típusa
N csatornás
Rögzítés módja
Felületszerelt
Interfész
BE/KI
Gyártói tokozás
14-HTSSOP
Kimeneti feszültség
2,6V ~ 28V