V1FL45HM3/H
DigiKey raktári szám
112-V1FL45HM3/HTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
112-V1FL45HM3/HCT-ND - Vágott szalag (CT)
112-V1FL45HM3/HDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
V1FL45HM3/H
Leírás
DIODE SCHOTTKY 45V 1A DO219AB
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 45 V 1A Felületszerelt DO-219AB (SMF)
Kategória
Visszáram Ur-nél
250 µA @ 60 V
Gyrt.
Kapacitás / Ur, F
190pF / 4V, 1MHz
Sorozat
Típusjelölés
autóipar
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítés
AEC-Q101
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
45 V
Gyártói tokozás
DO-219AB (SMF)
Vezetési áram (Io)
1A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-40°C ~ 150°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
530 mV @ 1 A
Alap típusszám
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)