V10PM6HM3/H
DigiKey raktári szám
112-V10PM6HM3/HTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
112-V10PM6HM3/HCT-ND - Vágott szalag (CT)
112-V10PM6HM3/HDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
V10PM6HM3/H
Leírás
DIODE SCHOTTKY 60V 10A TO277A
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 60 V 10A Felületszerelt TO-277A (SMPC)
Kategória
Visszáram Ur-nél
800 µA @ 60 V
Gyrt.
Kapacitás / Ur, F
1650pF / 4V, 1MHz
Sorozat
Típusjelölés
autóipar
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítés
AEC-Q101
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
60 V
Gyártói tokozás
TO-277A (SMPC)
Vezetési áram (Io)
10A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-40°C ~ 175°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
640 mV @ 10 A
Alap típusszám
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)