STPS10H60SFY
DigiKey raktári szám
497-18299-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-18299-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-18299-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STPS10H60SFY
Leírás
DIODE SCHOTTKY 60V 10A TO277A
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 60 V 10A Felületszerelt TO-277A (SMPC)
EDA / CAD modellek
STPS10H60SFY modellek
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
20 µA @ 60 V
Sorozat
Típusjelölés
autóipar
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítés
AEC-Q101
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
60 V
Gyártói tokozás
TO-277A (SMPC)
Vezetési áram (Io)
10A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-40°C ~ 175°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
790 mV @ 10 A