SMCJ24A-E3/57T
DigiKey raktári szám
SMCJ24A-E3/57TGITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SMCJ24A-E3/57TGICT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMCJ24A-E3/57T
Leírás
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AB
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
38,9V bilincs 38,6A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AB (SMCJ)
EDA / CAD modellek
SMCJ24A-E3/57T modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
38,6A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
1500W (1,5kW)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Felületszerelt
Egyirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
24V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
26,7V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
38,9V