1.5SMCJ24A
DigiKey raktári szám
4878-1.5SMCJ24ATR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4878-1.5SMCJ24ACT-ND - Vágott szalag (CT)
4878-1.5SMCJ24ADKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
1.5SMCJ24A
Leírás
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AB
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
38,9V bilincs 38,6A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AB (SMC)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
1.5SMCJ24A modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
38,6A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
1500W (1,5kW)
Üzemi hőmérséklet
-50°C ~ 150°C (TJ)
Egyirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
24V
Átütési feszültség (min.)
26,7V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
38,9V