SMCJ150CA-E3/57T
DigiKey raktári szám
SMCJ150CA-E3/57TGITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SMCJ150CA-E3/57TGICT-ND - Vágott szalag (CT)
SMCJ150CA-E3/57TGIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMCJ150CA-E3/57T
Leírás
TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AB
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
243V bilincs 6,2A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AB (SMCJ)
EDA / CAD modellek
SMCJ150CA-E3/57T modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
6,2A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
1500W (1,5kW)
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Felületszerelt
Kétirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
150V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
167V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
243V