SMCJ150CA-13-F
DigiKey raktári szám
31-SMCJ150CA-13-FTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
31-SMCJ150CA-13-FCT-ND - Vágott szalag (CT)
31-SMCJ150CA-13-FDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMCJ150CA-13-F
Leírás
TVS DIODE 150VWM 243VC SMC
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
243V bilincs 6,2A Ipp TVS dióda Felületszerelt SMC
EDA / CAD modellek
SMCJ150CA-13-F modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
6,2A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
1500W (1,5kW)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Kétirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
150V
Átütési feszültség (min.)
167V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
243V