SMAJ18CAHE3/5A nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Raktáron: 10 757
Adatlap
Direct
Raktáron: 0
Adatlap
Comchip Technology
Littelfuse Inc.
KYOCERA AVX
Bourns Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Bourns Inc.
Littelfuse Inc.
Ehhez nincs kép: SMAJ18CAHE3/5A
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SMAJ18CAHE3/5A
DigiKey raktári szám
SMAJ18CAHE3/5A-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMAJ18CAHE3/5A
Leírás
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AC
Vevői azonosító
Részletes leírás
29,2V bilincs 13,7A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AC (SMA)
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
13,7A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
400W
Sorozat
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Típusjelölés
autóipar
Típus
Zener
Minősítés
AEC-Q101
Kétirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
18V
Tokozás
DO-214AC, SMA
Átütési feszültség (min.)
20V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
29,2V