ATV04A180JB-HF megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Comchip Technology
Raktáron: 0
Adatlap
Direct
KYOCERA AVX
Raktáron: 5 264
Adatlap
Littelfuse Inc.
Diodes Incorporated
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Littelfuse Inc.
Similar
YAGEO
Similar
YAGEO
Raktáron: 880
29,2V bilincs 13,7A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AC (SMA)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
DO-214AC, SMA
ATV04A180JB-HF
DigiKey raktári szám
ATV04A180JB-HF-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
ATV04A180JB-HF
Leírás
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AC
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
ATV04A180JB-HF modellek
Kategória
Teljesítmény elosztás
400W
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
AEC-Q101
Kétirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
18V
Tokozás
DO-214AC, SMA
Átütési feszültség (min.)
20V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
29,2V
Alap típusszám
Max. impulzusáram (10/1000µs)
13,7A