BZX884B27L-HG3-08
DigiKey raktári szám
112-BZX884B27L-HG3-08TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
112-BZX884B27L-HG3-08CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX884B27L-HG3-08
Leírás
DIODE ZENER 27V 300MW DFN1006-2A
Gyártói standard átfutási idő
74 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 27 V 300 mW ±2% Felületszerelt DFN1006-2A
Kategória
Visszáram Ur-nél
50 nA @ 18.9 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
150°C (TJ)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q101
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tűrés
±2%
Tokozás
Max. teljesítmény
300 mW
Gyártói tokozás
DFN1006-2A
Max. impedancia (Zzt)
80 Ohms