SF-0603S050-2
DigiKey raktári szám
SF-0603S050-2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SF-0603S050-2CT-ND - Vágott szalag (CT)
SF-0603S050-2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SF-0603S050-2
Leírás
FUSE BOARD MNT 500MA 50VDC 0603
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
500 mA AC 50 V DC biztosíték Áramköri lapra rögzíthető (a biztosító dugós változat kivételével) Felületszerelt 0603 (1608 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SF-0603S050-2 modellek
Kategória
Válaszidő
Lomha
Gyrt.
Tokozás
Sorozat
Megszakítóképesség / névleges feszültség
50A
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Joule-integrál (I²t)
0.009
Alkatrész státusza
Aktív
Tanúsítvány
UL
Rögzítés módja
Felületszerelt
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 105°C
Biztosíték típusa
Méretek
0,063" H. x 0,032" Sz. x 0,018" M. (1,60mm x 0,80mm x 0,45mm)
Névleges áram (Amper)
DC hidegellenállás
0.175 Ohms