BZX84B12-G3-18 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Raktáron: 139
Adatlap
Raktáron: 84
Adatlap
Raktáron: 8 772
Similar
onsemi
Raktáron: 5 730
Similar
Diodes Incorporated
Central Semiconductor Corp
Comchip Technology
onsemi
Diodes Incorporated
Zener dióda 12 V 300 mW ±2% Felületszerelt SOT-23-3
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BZX84B12-G3-18
DigiKey raktári szám
BZX84B12-G3-18-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX84B12-G3-18
Leírás
DIODE ZENER 12V 300MW SOT23-3
Gyártói standard átfutási idő
41 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
BZX84B12-G3-18 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
25 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 8 V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Gyártói tokozás
SOT-23-3
Tűrés
±2%
Alap típusszám
Max. teljesítmény
300 mW