BZX84B12-E3-08
DigiKey raktári szám
112-BZX84B12-E3-08TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
112-BZX84B12-E3-08CT-ND - Vágott szalag (CT)
112-BZX84B12-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX84B12-E3-08
Leírás
DIODE ZENER 12V 300MW SOT23-3
Gyártói standard átfutási idő
41 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 12 V 300 mW ±2% Felületszerelt SOT-23-3
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
25 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 8 V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Gyártói tokozás
SOT-23-3
Tűrés
±2%
Alap típusszám
Max. teljesítmény
300 mW