BZX55B5V6-TR
DigiKey raktári szám
BZX55B5V6-TRGITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BZX55B5V6-TRGICT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX55B5V6-TR
Leírás
DIODE ZENER 5.6V 500MW DO204AH
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 5.6 V 500 mW ±2% Furatszerelt DO-204AH (DO-35)
Kategória
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 1 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.5 V @ 200 mA
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q101
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Rögzítés módja
Furatszerelt
Tűrés
±2%
Tokozás
Max. teljesítmény
500 mW
Gyártói tokozás
DO-204AH (DO-35)
Max. impedancia (Zzt)
40 Ohms