BZX384C15-G3-08 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Raktáron: 0
Adatlap
Raktáron: 0
Adatlap
Raktáron: 40
Raktáron: 68
Similar
Diodes Incorporated
Raktáron: 478
Similar
Central Semiconductor Corp
Central Semiconductor Corp
Diodes Incorporated
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
Zener dióda 15 V 200 mW ±5% Felületszerelt SOD-323
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BZX384C15-G3-08
DigiKey raktári szám
112-BZX384C15-G3-08TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
112-BZX384C15-G3-08CT-ND - Vágott szalag (CT)
112-BZX384C15-G3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX384C15-G3-08
Leírás
DIODE ZENER 15V 200MW SOD323
Gyártói standard átfutási idő
99 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
30 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
50 nA @ 10.5 V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Alkatrész státusza
Aktív
Tűrés
±5%
Alap típusszám
Max. teljesítmény
200 mW