BZG05B3V6-M3_A-08 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Újdonságok a DigiKey-nél
Ehhez nincs kép: BZG05B3V6-M3_A-08
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BZG05B3V6-M3_A-08
DigiKey raktári szám
112-BZG05B3V6-M3_A-08TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZG05B3V6-M3_A-08
Leírás
DIODE ZENER 3.6V 1.25W DO214AC
Részletes leírás
Zener dióda 3.6 V 1.25 W ±2% Felületszerelt DO-214AC (SMA)
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
20 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
20 µA @ 1 V
Sorozat
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.2 V @ 200 mA
Üzemi hőmérséklet
150°C
Tűrés
±2%
Max. teljesítmény
1.25 W