BZG05B3V6-HM3_A-18 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Raktáron: 0
Adatlap
Raktáron: 0
Adatlap
Újdonságok a DigiKey-nél
Ehhez nincs kép: BZG05B3V6-HM3_A-18
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BZG05B3V6-HM3_A-18
DigiKey raktári szám
112-BZG05B3V6-HM3_A-18TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZG05B3V6-HM3_A-18
Leírás
DIODE ZENER 3.6V 1.25W DO214AC
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 3.6 V 1.25 W ±2% Felületszerelt DO-214AC (SMA)
Kategória
Visszáram Ur-nél
20 µA @ 1 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.2 V @ 200 mA
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
150°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q101
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tűrés
±2%
Tokozás
Max. teljesítmény
1.25 W
Gyártói tokozás
DO-214AC (SMA)
Max. impedancia (Zzt)
20 Ohms