Ehhez nincs kép: BZG03C30-M3-08
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BZG03C30-M3-08
DigiKey raktári szám
BZG03C30-M3-08GITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BZG03C30-M3-08GICT-ND - Vágott szalag (CT)
BZG03C30-M3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZG03C30-M3-08
Leírás
DIODE ZENER 30V 1.25W DO214AC
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 30 V 1.25 W ±6,67% Felületszerelt DO-214AC (SMA)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BZG03C30-M3-08 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
15 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
1 µA @ 22 V
Sorozat
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.2 V @ 500 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Tokozás
Tűrés
±6,67%
Gyártói tokozás
DO-214AC (SMA)
Max. teljesítmény
1.25 W