PCR1H820MCL6GS
DigiKey raktári szám
493-13770-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
493-13770-1-ND - Vágott szalag (CT)
493-13770-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PCR1H820MCL6GS
Leírás
CAP ALUM POLY 82UF 20% 50V SMD
Részletes leírás
82 µF 50 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 26mohm 4000 óra / 125°C
EDA / CAD modellek
PCR1H820MCL6GS modellek
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
4000 óra / 125°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Búgóáram (magas frekvencián)
2.9 A @ 100 kHz
Méretek
0,315" átmérő (8,00mm)
Kapacitás
82 µF
Max. magasság (beültetve)
0,394" (10,00mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,327" H. x 0,327" Sz. (8,30mm x 8,30mm)
Névleges feszültség
50 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
26mohm