BAV70-E3-08
DigiKey raktári szám
BAV70-E3-08TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BAV70-E3-08CT-ND - Vágott szalag (CT)
BAV70-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BAV70-E3-08
Leírás
DIODE ARRAY GP 70V 250MA SOT23-3
Gyártói standard átfutási idő
41 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Diódatömb 1 pár közös katódos 70 V 250mA (DC) Felületszerelt TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BAV70-E3-08 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.25 V @ 150 mA
Gyártó
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Sorozat
Záróirányú feléledési idő (Trr)
6 ns
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Visszáram Ur-nél
50 µA @ 70 V
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
150°C (max.)
Dióda kialakítása
1 pár közös katódos
Rögzítés módja
Felületszerelt
Technológia
standard
Tokozás
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
70 V
Gyártói tokozás
SOT-23-3
Vezetési áram (Io) (diódánként)
250mA (DC)