BAS40-04-E3-08
DigiKey raktári szám
BAS40-04-E3-08TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BAS40-04-E3-08CT-ND - Vágott szalag (CT)
BAS40-04-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BAS40-04-E3-08
Leírás
DIODE ARR SCHOTT 40V 200MA SOT23
Gyártói standard átfutási idő
41 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Diódatömb 1 pár soros csatlakozás 40 V 200mA (DC) Felületszerelt TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BAS40-04-E3-08 modellek
Kategória
Sebesség
Kis jel =< 200mA (Io), Bármilyen sebesség
Gyártó
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Záróirányú feléledési idő (Trr)
5 ns
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 30 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
125°C (max.)
Dióda kialakítása
1 pár soros csatlakozás
Tokozás
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
40 V
Gyártói tokozás
SOT-23-3
Vezetési áram (Io) (diódánként)
200mA (DC)
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1 V @ 40 mA