BAS40-04-7-F
DigiKey raktári szám
BAS40-04FDITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BAS40-04FDICT-ND - Vágott szalag (CT)
BAS40-04FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BAS40-04-7-F
Leírás
DIODE ARR SCHOTT 40V 200MA SOT23
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Diódatömb 1 pár soros csatlakozás 40 V 200mA (DC) Felületszerelt TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BAS40-04-7-F modellek
Kategória
Sebesség
Kis jel =< 200mA (Io), Bármilyen sebesség
Gyártó
Diodes Incorporated
Záróirányú feléledési idő (Trr)
5 ns
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Visszáram Ur-nél
200 nA @ 30 V
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 125°C
Dióda kialakítása
1 pár soros csatlakozás
Rögzítés módja
Felületszerelt
Technológia
Schottky
Tokozás
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
40 V
Gyártói tokozás
SOT-23-3
Vezetési áram (Io) (diódánként)
200mA (DC)
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1 V @ 40 mA