1N5393-E3/54
DigiKey raktári szám
1N5393-E3/54GITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1N5393-E3/54GICT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
1N5393-E3/54
Leírás
DIODE STANDARD 200V 1.5A DO204AL
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 200 V 1,5A Furatszerelt DO-204AL (DO-41)
Kategória
Záróirányú feléledési idő (Trr)
2 µs
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
5 µA @ 200 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Kapacitás / Ur, F
15pF / 4V, 1MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
200 V
Gyártói tokozás
DO-204AL (DO-41)
Vezetési áram (Io)
1,5A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-50°C ~ 150°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.4 V @ 1.5 A
Alap típusszám
Sebesség
Standard helyreállítás >500ns, > 200mA (Io)