R6018VNXC7G
DigiKey raktári szám
846-R6018VNXC7G-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
R6018VNXC7G
Leírás
600V 10A TO-220FM, PRESTOMOS WIT
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 600 V 10A (Tc) 61W (Ta) Furatszerelt TO-220FM
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
6,5V / 600µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
27 nC @ 10 V
Csomagolás
Csőtár
Ugs (Max)
±30V
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
1250 pF @ 100 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
61W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
600 V
Rögzítés módja
Furatszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
TO-220FM
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V, 15V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
204mohm / 4A, 15V