TNPW0805115KBYEA megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
TE Connectivity Passive Product
Raktáron: 845
Adatlap
115 kOhms ±0,1% 0,26W SMD ellenállás 0805 (2012 metrikus) kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nedvességálló Vékonyrétegű
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
TNPW0805
TNPW0805115KBYEA
DigiKey raktári szám
TNPW0805115KBYEA-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
TNPW0805115KBYEA
Leírás
RES 115K OHM 0.1% 0.26W 0805
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
TNPW0805115KBYEA modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±10ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,022" (0,55mm)