RQ73C2A115KBTDF
DigiKey raktári szám
1712-RQ73C2A115KBTDFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1712-RQ73C2A115KBTDFCT-ND - Vágott szalag (CT)
1712-RQ73C2A115KBTDFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RQ73C2A115KBTDF
Leírás
RQ 0805 115K 0.1% 10PPM 1K RL
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
115 kOhms ±0,1% 0,2W, 1/5W SMD ellenállás 0805 (2012 metrikus) kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nedvességálló Vékonyrétegű
Kategória
Tulajdonságok
kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nedvességálló
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±10ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,026" (0,65mm)