IHLP2020CZER1R5M01 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
Vishay Dale
Raktáron: 1 802
Adatlap
MFR Recommended
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
Direct
Pulse Electronics
Direct
Bourns Inc.
Bourns Inc.
Similar
Pulse Electronics
Similar
Eaton - Electronics Division
1.5 µH árnyékolt öntött Induktor 7.2 A 20,7mohm max. Nem standard