BMMA000505301R5MV1 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay Dale
Raktáron: 1 802
Adatlap
1.5 µH árnyékolt öntött Induktor 7.2 A 20,7mohm max. Nem standard
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BMMA000505301R5MV1
DigiKey raktári szám
553-BMMA000505301R5MV1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
BMMA000505301R5MV1
Leírás
FIXED IND 1.5UH 7.2A 20.7 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Telítési áram
11A
Gyrt.
Árnyékolás
árnyékolt
Sorozat
Egyenáramú ellenállás (DCR)
20,7mohm max.
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 kHz
Típus
öntött
Rögzítés módja
Felületszerelt
Induktivitás
Tokozás
Nem standard
Tűrés
±20%
Méretek
0,216" H. x 0,204" Sz. (5,49mm x 5,18mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,118" (3,00mm)