IHLP1212ABER1R0M11
DigiKey raktári szám
541-2566-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
541-2566-1-ND - Vágott szalag (CT)
541-2566-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IHLP1212ABER1R0M11
Leírás
FIXED IND 1UH 4A 37.5 MOHM SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 µH árnyékolt öntött Induktor 4 A 37,5mohm max. Nem standard
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
IHLP1212ABER1R0M11 modellek
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
37,5mohm max.
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
90MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi frekvencia
100 kHz
Típus
öntött
Rögzítés módja
Felületszerelt
Induktivitás
Tokozás
Nem standard
Tűrés
±20%
Méretek
0,144" H. x 0,118" Sz. (3,65mm x 3,00mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)
Telítési áram
5A