IHLP1212ABEZ1R0M1Z
DigiKey raktári szám
541-IHLP1212ABEZ1R0M1ZTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
541-IHLP1212ABEZ1R0M1ZCT-ND - Vágott szalag (CT)
541-IHLP1212ABEZ1R0M1ZDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IHLP1212ABEZ1R0M1Z
Leírás
FIXED IND 1UH 6.1A 33.8 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 µH árnyékolt öntött Induktor 6.1 A 33,8mohm max. 1212 (3030 metrikus)
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
33,8mohm max.
Gyrt.
Saját rezonanciafrekvencia
66MHz
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi frekvencia
100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
öntött
Tokozás
1212 (3030 metrikus)
Induktivitás
Gyártói tokozás
1212
Tűrés
±20%
Méretek
0,117" H. x 0,117" Sz. (3,00mm x 3,00mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)
Telítési áram
5,1A