CRCW080543K0JNEB nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Direct
Panasonic Industry
Direct
Stackpole Electronics Inc
Bourns Inc.
KOA Speer Electronics, Inc.
KOA Speer Electronics, Inc.
43 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W SMD ellenállás 0805 (2012 metrikus) autóipar AEC-Q200 Vastag réteg
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CRCW080543K0JNEB
DigiKey raktári szám
CRCW080543K0JNEB-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CRCW080543K0JNEB
Leírás
RES SMD 43K OHM 5% 1/4W 0805
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CRCW080543K0JNEB modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)