RK73B2ATTD433G megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KOA Speer Electronics, Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
KOA Speer Electronics, Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Vishay Dale
Vishay Dale
43 kOhms ±2% 0,25W, 1/4W SMD ellenállás 0805 (2012 metrikus) autóipar AEC-Q200 Vastag réteg
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RK73B2ATTD433G
DigiKey raktári szám
2019-RK73B2ATTD433GTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2019-RK73B2ATTD433GCT-ND - Vágott szalag (CT)
2019-RK73B2ATTD433GDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RK73B2ATTD433G
Leírás
RES 43K OHM 2% 1/4W 0805
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
RK73B2ATTD433G modellek
Kategória
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)