CRCW060368R0FKTA megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Vishay Dale
Raktáron: 103 739
Adatlap
Direct
Panasonic Industry
Raktáron: 34 614
Adatlap
Stackpole Electronics Inc
68 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W SMD ellenállás 0603 (1608 metrikus) autóipar AEC-Q200 Vastag réteg
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CRCW060368R0FKTA
DigiKey raktári szám
CRCW060368R0FKTA-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CRCW060368R0FKTA
Leírás
RES SMD 68 OHM 1% 1/10W 0603
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CRCW060368R0FKTA modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Méretek
0,061" H. x 0,033" Sz. (1,55mm x 0,85mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,020" (0,50mm)