CRCW060368R0FKEA | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | CRCW060368R0FKEA |
Leírás | RES SMD 68 OHM 1% 1/8W 0603 |
Gyártói standard átfutási idő | 15 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 68 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W SMD ellenállás 0603 (1608 metrikus) autóipar AEC-Q200 Vastag réteg |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | CRCW060368R0FKEA modellek |
Kategória | Tulajdonságok autóipar AEC-Q200 |
Gyrt. | Hőmérsékleti koefficiens ±100ppm/°C |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 155°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Tokozás 0603 (1608 metrikus) |
Alkatrész státusza Aktív | Gyártói tokozás |
Ellenállás | Méretek 0,061" H. x 0,033" Sz. (1,55mm x 0,85mm) |
Tűrés | Max. magasság (beültetve) 0,020" (0,50mm) |