CRCW060330K1FKTA nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
Direct
Panasonic Industry
Raktáron: 42 240
Adatlap
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
30.1 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W SMD ellenállás 0603 (1608 metrikus) autóipar AEC-Q200 Vastag réteg
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CRCW060330K1FKTA
DigiKey raktári szám
541-CRCW060330K1FKTATR-ND - Szalag tekercsen (TR)
541-CRCW060330K1FKTACT-ND - Vágott szalag (CT)
541-CRCW060330K1FKTADKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CRCW060330K1FKTA
Leírás
RES SMD 30.1K OHM 1% 1/10W 0603
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CRCW060330K1FKTA modellek
Kategória
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,061" H. x 0,033" Sz. (1,55mm x 0,85mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,020" (0,50mm)