RGC0603FTD30K1 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Stackpole Electronics Inc
Raktáron: 45 403
Adatlap
Direct
Stackpole Electronics Inc
Raktáron: 198 163
Adatlap
Vishay Dale
Vishay Dale
Raktáron: 29
TE Connectivity Passive Product
Similar
YAGEO
Similar
YAGEO
Bourns Inc.
Panasonic Industry
30.1 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W SMD ellenállás 0603 (1608 metrikus) autóipar AEC-Q200 Vastag réteg
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RGC0603FTD30K1
DigiKey raktári szám
RGC0603FTD30K1-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RGC0603FTD30K1
Leírás
RES 30.1K OHM 1% 1/10W 0603
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
RGC0603FTD30K1 modellek
Kategória
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,022" (0,55mm)