CMF6010R000JKEA64 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
Adatlap
Upgrade
Adatlap
Raktáron: 28
Raktáron: 43
Similar
Similar
Paraméterek tekintetében egyenértékű
10 Ohms ±5% 1W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, nedvességálló, Biztonsági Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CMF6010R000JKEA64
DigiKey raktári szám
CMF6010R000JKEA64-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMF6010R000JKEA64
Leírás
RES 10 OHM 1W 5% AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
31 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CMF6010R000JKEA64 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,165" átmérő x 0,469" H. (4,20mm x 11,90mm)