CMF6510R000JKEB megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Adatlap
Upgrade
Adatlap
Upgrade
Similar
Similar
10 Ohms ±5% 1,5W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, nedvességálló, Biztonsági Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CMF6510R000JKEB
DigiKey raktári szám
CMF6510R000JKEB-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMF6510R000JKEB
Leírás
RES 10 OHM 1.5W 5% AXIAL
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CMF6510R000JKEB modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Méretek
0,180" átmérő x 0,562" H. (4,57mm x 14,27mm)