CMF5522M000JKRE nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Adatlap
22 MOhms ±5% 0,6W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, nedvességálló, Biztonsági Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CMF5522M000JKRE
DigiKey raktári szám
CMF5522M000JKRE-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMF5522M000JKRE
Leírás
RES 22M OHM 1/2W 5% AXIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CMF5522M000JKRE modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Méretek
0,090" átmérő x 0,240" H. (2,29mm x 6,10mm)